قرقره کابل بدون پریز

هیچ محصولی یافت نشد.

قرقره کابل بدون پریز ، یکی از محصولات صنعت برق می‌باشد که مهندسی برق با استفاده از آن، فاصله میان منابع تامین کننده برق مانند پریز برق را تا تاسیسات هدف، مرتبط می‌کنند. یکی از خصوصیات مهم قرقره کابل ، خاصیت جلوگیری از پیچ و تاب خوردن سیم ارتباطی می‌باشد. در عین حال به راحتی با استفاده از چرخ‌دنده دستی آن قابل جمع‌آوری می‌باشد.

خصوصیات قرقره کابل بی پریز

این قرقره‌ها برعکس قرقره کابل با پریز دارای درب ضد آب بارانی cee می‌باشند. دسته بالایی و پایه‌های قرقره، از جنس فلز می‌باشند که قرقره بر روی آن سوار شده و از این نظر اسکلت‌بندی مستحکمی دارد و به این زودی‌ها خراب نمی‌شود.

از نکات جالب دیگر این قرقره بدون پریز می‌توان به دسته پلاستیکی پشت پریز‌‌های قرقره اشاره کرد که سبب جمع شدن راحت‌تر کابل می‌شود.

انواع قرقره سیم بدون پریز

قرقره کابل‌های بدون پریز، در انواع تک پریز، دو پریز سه پریز و ۴ پریز وجود دارند که مقرون به صرفه‌ترین آن تک پریز و آپشنال‌ترین نوع آن که بهترین کیفیت را نیز دارد، ۴ پریز می‌باشد.

حداکثر توان این قرقره

قرقره کابل‌های بدون پریز تا حداکثر ۴۰۰۰ وات و ۱۶ آمپر برای هر پریز پاسخ‌گو می‌باشد. طول کابل ارتباطی بسته به نیاز مشتری قابل شخصی سازی است.

کاربرد قرقره سیم بدون پریز

این قرقره‌ها بیشتر در مصارف کشاورزی و شهرک‌های سینمایی کاربرد دارند. چرا که در محیط‌هایی که نیاز باشد چند انشعابی عمل گردد، می‌توان از انشعابات این قرقره‌ها برای رساندن برق به اهداف مدنظر، اقدام نمود. بنابراین بیشتر جنبه پریز کمکی را دارند.

در صنعت فیلم‌سازی در شهرک‌های صنعتی نیز به سبب نیاز به تجرک دوربین‌ها و تاسیسات مختلف این صنعت، بایستی دستگاه‌ها به برق متصل باشند و با افزایش فاصله از منابع تامین‌کننده، این امر دشوار‌تر می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر درباره قرقره کابل سیار فلزی با ما همراه باشید

پس بهترین گزینه که از نظر اقتصادی به صرفه هم باشد، استفاده از قرقره بدون پریز می‌باشد تا هر مقدار که نیاز بود، کابل بر روی آن تعبیه شود.

قیمت قرقره کابل بدون پریز

قرقره کابل‌های بدون پریز به سبب نداشتن کابل بر روی محول، قیمت مناسبی دارند که در صورت نیاز می‌توان هر اندازه کابل را روی آن‌ها قرار داد. حداکثر ظرفیت این قرقره برای حمل کابل، ۱۰۰ متر می‌باشد.

همچنین قیمت این محصول بسته به برند و شرکت تولید‌کننده آن متفاوت است، چرا که کیفیت ساخت کارخانجات مختلف استاندارد‌های مختلفی دارد که بر روی طول عمر و عملکرد محصول تاثیر می‌گذارند.

خرید قرقره کابل سیار

جهت خرید قرقره کابل سیار در انواع دو پریز سه پریز و ۴ پریز، با کارشناس فروش الکتروکارن در تماس باشید.