ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

قرقره کابل

قرقره کابل یک محصول صنعتی محصوب می‌شود که با استفاده از آن، ارتباط لازم میان منابع انرژی برق و مصرف‌کنندگان را ذر فواصل زیاد، تامین می‌کنند. دیگر نیاز نیست از کابل‌های دراز که پیچ و تاب می‌خورند و جمع‌کردن آن‌ها دشوار است استفاده کنید، با استفاده از قرقره کابل‌ها می‌توان تمامی این کار‌ها را به راحتی چرخاندن یک اهرم انجام داد و دیگر نگران پیچید و تاب کابل‌ها نبود.

چرا باید از قرقره سیم جمع کن استفاده کنیم؟

قرقره کابل به سبب داشتن آناتومی یا شکل ظاهری قابل درک و رابط کاربری خوب، جایگزین مناسبی برای کابل‌های دستی است و از نظر ایمنی نیز، تحت استاندارد‌ها و گواهی‌نامه‌های معتبر مونتاژ، تولید و عرضه می‌گردند.

پس هر زمان که نیاز به پل ارتباطی بلند برای اتصال دستگاه‌ها و ابزار الکتریکی صنعتی یا ساختمانی بود، می‌توان از قرقره کابل‌ها استفاده کرد.

خصوصیات قرقره کابل ها

قرقره کابل‌ها در دو نوع قرقره کابل با پریز و قرقره کابل بدون پریز ، به طور کلی عرضه می‌گردند. در این میان بعضی از هر کدام می‌توانند با ارت باشند، یعنی بر روی پریز‌ها سوکت ارت وجود داشته باشد، در بعضی محصولات هم ارت وجود ندارد. گذشته از ارت، برخی از این قرقره‌ها دارای یک پریز هستند و برخی دیگر دو پریز، سه پریز یا چهار پریز. قرقره کابل ۴ پریز معمولا بهترین کیفیت ساخت را دارد و همجوره پاسخگوی نیاز است.

توان قرقره کابل

قرقره‌ها حداکثر می‌توانند ۴۰۰ وات و ۱۶ آمپر را برای هر خروجی خود ارائه دهند. از این رو نمی‌توان انتظار توان بیشنری را داشت چرا که برای این کار تعبیه نشده‌اند و احتمال جرقه و آتش سوزی وجود دارد.

انواع قرقره کابل

قرقره کابل‌ها به طور کلی چند دسته تقسیم می‌شدند که عبارتند از:

  • ارت دار فلزی کوچک
  • بدون ارت فلزی کوچک
  • ارت دار فلزی بزرگ
  • بدون ارت فلزی بزرگ
  • ارت دار پلاستیکی کوچک
  • بدون ارت پلاستیکی کوچک
  • لرت دار پلاستیکی بزرگ
  • بدون ارت پلاستیکی بزرگ

در این میان تک پریز، مقرون به صرفه‌ترین و ۴ پریز مرغوب‌ترین محصول از نظر کیفی می‌باشد. همچنین قیمت ۴ پریز کران‌تر از سایرین می‌باشد.

قیمت قرقره کابل

عوامل زیادی بر روی قیمت قرقره کابل تاثیر می‌گذارند. مواردی همچون قیمت کارخانه، نرخ تورم، تعداد سوکت یا پریز‌ها، برند تولید کننده یا همان کارخانه تولید کننده و عوامل جزئی دیگر که می‌توانند قیمت را تحت تاثیر قرار دهند مانند میزان تقاضای بازار داخلی یا خارجی که همگی بر خرید و فروش قرقره کابل تاثیر می‌گذارند.

خرید قرقره کابل

جهت خرید انواع قرقره کابل مانند قرقره کابل سیار پلاستیکی ، قرقره کابل سیار فلزی و سیار ۴ پریز ارت دار، ۳ پریز پلاستیکی و موارد بیشتر، با کارشناس فروش الکتروکارن در تماس باشید.