لوله برق

جدول محصول لوله فلکسیبل

نام محصول
متراژ در حلقه
قیمت
25
تماس بگیرید
25
تماس بگیرید
25
تماس بگیرید
25
تماس بگیرید
25
تماس بگیرید
25
تماس بگیرید
25
تماس بگیرید
25
تماس بگیرید
25
تماس بگیرید
25
تماس بگیرید

جدول محصول خرطومی نسوز

نام محصول
متراژ در حلقه
قطر داخلی
قطر خارجی
قیمت
50
12mm
16mm
تماس بگیرید
50
14mm
18/5mm
تماس بگیرید
50
17mm
21mm
تماس بگیرید
50
23mm
28/7mm
تماس بگیرید
25
29mm
34/5mm
تماس بگیرید
25
36mm
42/5mm
تماس بگیرید
25
48mm
56mm
تماس بگیرید
100
6/5mm
10mm
تماس بگیرید
100
10mm
13mm
تماس بگیرید

لوله‌ها، ابزاری هستند که از آن‌ها برای محافظت محتویات حساس استفاده می‌شود. این محتویات ابزاری همچون کابل‌ها، سیالات و مواد حساسی هستند که می‌توانند در صورت تماس با محیط اطراف، دچار تداخل و یا اختلالات خارج از برنامه شوند مانند کابل برق که در صورت تماس با آب ممکن است سبب از دست رفتن انرژی و یا سوختن تاسیسات شود. از این رو لوله‌ها وظیفه دارند تا از آن‌ها محافظت کنند در مقابل عوامل مختلف محیطی که امکان خسارت رساندن به تاسیسات را افزایش می‌دهند. در صورت آنش‌سوزی، و یا افزایش دمای کابل‌ها، باید یک محافظی وجود داشته باشد که از آن‌ها محافظت کند و این وظیفه لوله‌هاست. در ادامه با انواع لوله در صنعت برق آشنا می‌شویم.

انواع لوله برق

لوله‌ها، در صنعت برق انواع مختلفی دارند، اما به طور کلی در دو دسته زیر می‌توان دسته‌بندی شوند:

حال به بررسی این دو نوع لوله می‌پردازیم.

لوله فلکسیبل چیست؟

لوله فلکسیبل نسوز برای انتقال(دمش یا مکش)هوای گرم به کار می رود.ساختار لوله فلکسیبل نسوز کاملا منعطف و به حالت خرطومی به هر طرف که بخواهیم قابل حالت‌پذیری می‌باشد.

به همین دلیل در مکان‌هایی که به خاطر محدودیت فضا امکان تبدیل یا تغییر مسیر عبور لوله‌های هوای گرم به‌وسیله لوله‌های فلزی و دیگر انواع داکت‌ها وجود ندارد، کاربرد لوله فلکسیبل نسوز بهترین گزینه محسوب می‌شود.

جنس ساختار لوله فلکسیبل نسوز از نوعی پارچه بنام فایبرگلاس تشکیل شده که با روکش سیلیکون  تقویت‌شده خاصیت ضد‌حریق به لوله فلکسیبل نسوز می‌بخشد.

سایز لوله‌های فلکسیبل

لوله فلکسیبل نسوز در قطرهای متنوع از ۷.۵ تا ۱۲۰ سانت قابل تولید می‌باشد. بنا به ضرورت و نوع سفارش، لوله فلکسیبل نسوز در طول‌های ۶ و ۱۰ متری تولید و به بازار عرضه می‌گردد.

ویژگی‌های لوله فلکسیبل

  • انعطاف پذیری بالا
  • مقاومت در برابر دمای بالا تا +260 درجه سانتی‌گراد
  • مقاوم در برابر جمع شدن
  • سبک
  • ساختار محکم تقویت کننده فلزی

لوله خرطومی نسوز

لوله خرطومی فلکسیبل پلاستیکی از جنس پلاستیک بوده و بیش‌تر در تابلو‌های برق و جهت پل ارتباطی میان سینی و درب تابلو برق برای سیم‌ها استفاده می‌شود.

لوله خرطومی فلکسیبل فلزی از جنس تمام فلز بوده و معمولا در لوله کشی های برق در داخل سوله‌ها استفاده می‌شود.

لوله خرطومی فلکسیبل فلزی مستحکم از جنس فلز فشرده ساخته شده و در سیم‌کشی داخل سوله‌ها جاهایی که امکان زیر پا بودن خرطومی می‌باشد استفاده می‌شود.

لوله خرطومی فلکسیبل روکشدار از جنس فلز و روکش پلاستیک بوده و در سیم‌کشی محوطه استفاده می‌شود. در واقع جهت محافظت در برابر نفوذ باران و دیگر عوامل محیطی استفاده می‌شود.

لوله خرطومی فلکسیبل نسوز از جنس فلز و روکش نسوز بوده جهت سیم‌کشی کنار کوره‌ها دارای دمای بالا.

لوله خرطومی فلکسیبل شیلدار از جنس فلز و روکش شیلد‌دار بوده و جهت سیم‌کشی مخابراتی در داخل فضای بسته استفاده می‌شود تا عایقی برای جلوگیری از نفوذ امواج مغناطیسی باشد.

لوله خرطومی فلکسیبل شیلددار روکش دار از جنس فلز و روکش شیلد‌دار و روکش پلاستیک بوده و جهت سیم‌کشی مخابراتی در محوطه و فضای باز می‌باشد، تا از نفوذ باران و امواج مغناطیسی جلوگیری کند.

خرید لوله

جهت اطلاع از قیمت لوله‌ها و اطلاعات دقیق‌تر( مشاوره خرید) لوله‌ها با واحد فروش الکتروکارن در تماس باشید.