بست چنگالی عایق دار

جدول محصول بست چنگالی عایق دار

نام محصول
قطر کارگیر
تعداد در کارتن
قیمت
12*8
800
تماس بگیرید
16*12
700
تماس بگیرید
20*16
500
تماس بگیرید
25*18
450
تماس بگیرید
28*24
350
تماس بگیرید
32*28
300
تماس بگیرید
40*36
250
تماس بگیرید
48*44
200
تماس بگیرید

در پروژه‌های کابل کشی معمولا برای بستن سیم، کابل به لوله‌های برق و یا ریل‌‌ها از بست کابل استفاده می‌کنند. بست کابل‌ها دارای انواع مختلفی چون بست کابل دیواری ، بست کابل ریلی ، بست چنگالی و بست چنگالی عایق دار می‌باشند.

ساختار بست چنگالی عایقدار

این مدل از بست‌ها به دلیل داشتن یک قطعه پلاستیکی در انتهای پیچ نگهدارنده ، توانایی جلوگیری از آسیب و صدمه رسیدن به کابل و سیم‌های برق را دارند. و قطعا در محیط‌های خاص که در معرض رطوبت و سرما هستند و امکان زنگ زدگی این بست چنگالی ‌ها وجود دارد استفاده می‌شوند.

این بست ها در چه سایزهایی در بازار یافت می‌شوند؟

در ساختار بست چنگالی عایق دار پیچ متحرکی وجود دارد که این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی اندازه کابل و سیم‌های برق را پشتیبانی کنید. کل بست کابل‌ها مجدود مشخصی را می توانند در بربگیرند که اصولا به آن محدوده سایز ، قطر کارگیر می‌گویند. همانطور که می‌دانید لوله‌ها، سیم و کابل‌های برق دارای انواع متنوع در سایز‌ها مختلف هستند بنابراین برای متصل کردن کابل و سیم‌های قطور به بست‌هایی با سایز هماهنگ و مناسب نیاز است.

خرید بست چنگالی عایق‌دار

بست‌های چنگالی علاوه بر سازگاری با سایز لوله و کابل‌ها باید با ریلی که برروی آن بسته خواهند شد سازگار باشند.  قیمت بست عایق‌دار ، به اندازه و کیفیت موادی که برای تولید آن‌ها استفاده شده است بستگی دارد شما می‌توانید این بست‌‌ها را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از سایت الکتروکارن تهیه نمایید.