ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

قرقره کابل سیار فلزی چهار پریز

قرقره کابل‌های سیار فلزی چهار پریز، دسته‌ای از انواع قرقره کابل سیار می‌باشند که از آن‌ها در حالی که به منبع تغذیه متصل هستند، به راحتی قابل جا به جایی می‌باشند، و در واقع  این یکی از مزیت‌های بزرگ آنان محسوب می‌شود. در عین حال نسبت به نوع پلاستیکی، از مقاومت و طول عمر بسیار خوبی برخوردارند.

همچنین شما می‌توانید بر حسب نیازتان، متراژ کابل مورد نظر خود را از ۵ متر تا ۱۰۰ متر انتخاب کنید. این روز‌ها انواع قرقره سیار کابل در شهرک‌ها و واحد‌ها سینمایی، کارگاه‌های ساختمانی، خطوط مونتاژ ، کارخانه ها، انبار‌ها و برای انواع دستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی در ابعاد مختلف استفاده کرد.

مدل‌های سه فاز و تک فاز قرقره سیار فلزی چهار پریز

همانطور که می‌دانید قرقره‌ها در مدل‌های مختلفی از جمله سه فاز و تک فاز، وجود دارند که به نسبت ابعاد کاریتان می‌توانید هر یک از آن‌ها را تهیه کنید. قرقره‌های سایز کابل سه فاز برای مصارف صنعتی و مدل تک فاز آن برای مصارف خانگی و مشابه آن استفاده می‌شوند.

ضمنا مدل قرقره کابل چرخ دار نیز موجود می‌باشد. این قرقره هم در دسته قرقره‌های سیار فلزی الکتروکارن قرار می‌گیرد. قرقره‌های فلزی، با توجه به این که جنس مقاوم‌تری دارند، برای شرایطی مناسب هستند که عملیات تحت فشار انجام می‌شود و ممکن است به دستگاه ضربه وارد شود.

مزیت‌های قرقره کابل سیار فلزی چهار پریز

  • پشتیبانی از کلید مینیاتوری که باعث افزایش ایمنی و جلوگیری از خطرات احتمالی می‌شود.
  • طول کابل متغیر با توجه به نیاز حداکثر تا ۱۰۰ متر
  • جا‌به‌جایی راحت به خصوص در مدل قرقره کابل چرخ‌‌دار
  • ۴ پریز مناسب که توانایی حل مشکل تعواد سوکت پریز را می‌تواند در اکثر موارد رفع کند با تحمل حداکثر ۳ هزار وات در انواع ۳ فاز

یکی از مزیت‌های این قرقره‌ها پشتیبانی از کلید مینیاتوری است. در واقع کلید مینیاتوری از قبل روی دستگاه نصب شده و قابل استفاده می‌باشد. این موضوع باعث می‌شود تا در هنگام ایجاد اتصالی، فیوز اصلی قطع نشود و فقط فیوز قرقره از کار بیفتد.

طول کابل قرقره سیار

همانطور که می‌دانید این قرقره‌ها به طور پیش فرض فاقد کابل می‌باشند. شما می‌توانید متناسب با نیاز خود کابل مورد نظرتان را برای آن تهیه کنید. در رابطه با حداکثر ظرفیت قرقره و طول کابل باید عرض کنیم که به عنوان مثال در صورت استفاده از کابل ۲ در ۱ می توانید حداکثر تا ۱۰۰ متر سیم را به آن متصل نمایید.

دقت کنید که هنگام خرید کابل، میزان مورد نیاز را تا جای ممکن دقیق تخمین بزنید. چرا که در صورت خرید کم، ممکن است نتوانید به درستی از قرقره کابل خود استفاده کنید و قرقره نتواند نیاز شما را برطرف کند.

از طرف دیگر، اگر میزان کابلی که خریدید بیش از اندازه باشد، احتمال ساییدگی یا پاره شدن کابل هم افزایش پیدا کند.

خرید قرقره کابل سیار فلزی چهار پریز

شما می‌توانید با توجه به نوع نیاز خود قرقره های ۳ فاز یا تک‌فاز را تهیه کنید. همانطور که گفته شد پس از خرید قرقره می‌بایست مقدار کابل دلخواه مورد نظر خود را نیز با توجه به ابعاد کارتان تهیه کنید.

تیم کارشناسان الکتروکارن، در صورت هر‌گونه سوال و یا ابهام درباره محصولات در خدمت شما خواهد بود و در صورت نیاز به مشاوره رایگان می توانید با ما تماس بگیرید.