ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

پریز تک فاز سیار

امروزه در مشاغل و صنایع مختلف برای انتقال برق و استفاده از آن در شرایط مختلف از پریز سیار برق استفاده می‌کنند. این پریز تک فاز سیار به سایر دستگاه‌هایی که با برق کار می‌کنند کمک می‌کند تا به راحتی به منبع تغذیه برق اصلی در کارخانه‌ها، ساختمان‌ها، کارگاه‌‌ها و … وصل شوند.

این پریز‌های برق سیار دارای ولتاژ، آمپر، شکل ، اندازه و نوع متفاوتی می‌باشند. برای استفاده از این پریز‌های برق در یک کشور باید استاندارد‌های ملی مشخص شده آن کشور در نظر گرفته شود.

جنس پریز تک فاز سیار برق

این پریز تک فاز برق مدل سیار دارای بدنه‌ای با جنسی مانند تابلو پلی کربنات از پلی آمید و pvc  می‌باشد که موجب مقاومت گرمایی بالا و خاصیت ضربه پذیری بالای پریز برق سیار می‌شود.

همچنین شاخک‌های این پریز برق سیار از جنس فلز برنج می‌باشد که می‌تواند جریان برقی با قدرت 240 ولت تا شدت 16 آمپر را منتقل نماید.

کاربرد پریز برق سیار

از این پریز برق سیار در انواع و ابعاد مختلف در کاربرد‌های صنعتی، نیمه صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید پریز تکفاز سیار

برای خرید این پریز برق سیار که یکی از تجهیزات الکتریکی مورد استفاده در صنایع مختلف می‌باشد باید بسیار توجه نمود تا کیفیتی مرغوب و خوب داشته باشند زیرا که در صورت خوب نبودن کیفیت و جنس این پریز‌ها ممکن است باعث آسیب رسیدن به افراد یا خطرات جبران ناپذیر شود بنابراین برای خرید کیفیت خوب این پریز سیار برق بهتر است به سایت الکتروکارن مراجعه نمایید.