ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

شمش مینیاتوری تک فاز

شمش مینیاتوری تک فاز، یک محصول کاربردی صنعت برق است که از آن، در جعبه برق‌های منازل که با برق تک فاز کار می‌کنند، کاربردی است. این شمش مانند شمش مینیاتوری سه فاز ، دارای سایز‌های مختلفی است که از ۴ شروع شده و تا ۱۵ پیچ معمولا در بازار یافت می‌شود.

شمش مینیاتوری تک فاز

تفاوت شمش مینیاتوری سه فاز و تک فاز

یکی از بزرگ‌ترین تفاوت‌های شمش مینیاتوری سه فاز و تک فاز با یکدیگر، فاصله قرار گیری باسبار‌ها می‌باشد که در مینیاتوری سه فاز، سه‌تا سه‌تا از هم جدا می شوند. اما در مدل تک فاز مینیاتوری، یکی یکی و به صورت منظم باسبار‌ها از یکدیگر جدا می‌شوند.

مزیت استفاده از شینه مینیاتوری تک فاز

  • یکی از مزیت‌های بزرگ استفاده از شینه مینیاتور، این است که هر زمان کلیدهای مینیاتوری را با استفاده از شینه به همدیگر وصل می‌کنیم، بدون نیاز به باز کردن کلیدهای مجاور می‌توانیم یکی از کلید‌ها را جا‌به‌جا کنیم.
  • این امر سهولت کار را برای ایجاد تغییرات فراهم می‌کند.
  • شینه‌های مینیاتوری برای همه‌ی تابلو‌های برق مناسب می‌باشند. در اتصال این باسبارها از هیچ گونه سرکابل و یا سر سیمی استفاده نمی‌شود و بار بر روی آن پخش شده و از آن جا توزیع می‌گردد. 
  • شینه می‌توانند نقش ترمینال را داشته باشند.

برای آشنایی بیشتر درباره انواع شینه‌ مینیاتوری‌ها می‌توانید به صفحه شمش مینیاتوری مراجعه فرمایید.

خرید شمش مینیاتوری تک فاز

جهت خرید انواع شینه مینیاتوری تک فاز، از فهرست محصولات محصول مورد نظر خود را پیدا کنید و یا در صورت نبودن محصول مورد نظر، با کارشناس فروش الکتروکارن در تماس باشید.