ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

پریز سه فاز سیار

پریز سه فاز سیار چیست؟

همانطور که می دانید یکی از مهمترین تجهیزات برقی که وظیفه انتقال انرژی برق را دارد و باعث می‌شود تا مصرف کننده‌‌ها برای اتصال موقت به شبکه برق مورد نیازشان از آن استفاده نمایند، پریز سه فاز سیار می‌باشد. با استفاده از شاخه و پریز امکان دسترسی آسان و ایمن به برق فراهم می شود.

پریز سه فاز سیار

بدنه این پریزهای سه فاز سیار صنعتی از موادی چون مواد سازنده تابلو برق پلاستیکی ، پلی آمید ساخته شده است برای همین دارای مقاومت بالایی در برابر عوامل حرارتی، مکانیکی و الکتریکی می‌باشد همچنین ضربه پذیری این دریز‌های صتعنی بالاست.

ویژگی‌های پریز‌های سه فاز سیار

این پریز سه فاز سیار همانطور که از نامشان مشخص است به صورت سیار در صنایع سنگین تاسیسات مراکز داده پردازی ،بندر‌های کشتی سازی ،صنایع آب و حمل و نقل عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرند. هنگامی که در صنایع نام برده شده بخواهند برق ثابتشان را به چند متر آنطرف تر انتقال دهند و وسیله مورد نظر قابلیت وصل شاخه و مادگی را داشته باشد از این پریز سه فاز دیواری استفاده می‌کنند.

این پریز‌های سیار دارای دو مدل پریز تک فاز سیار و سه فاز می‌باشد که نسبت به برند‌های خارجی دارای کیفیت خوب، مطلوب و طول عمر بالا است. همچنین این سه فاز‌های سیار ورودی مخروطی شکلشان باعث می‌شود تا گرد و غبار کمتری وارد تجهیزات برقی شود.

خرید پریز سه فاز سیار

در این پریز 5 راه وجود دارد ، حروف L1, L2, L3 برای برق اصلی هستند و علامت فلش رو به پایین برای ارت و حروف N برای نول می‌باشند. نکته قابل توجه این است که شاخه برق وقتی به پریز‌های سه فاز سیار وصل می‌شود درب مادگی برروی شاخه افتاده و قفل خواهد شد و به راحتی با تکان ریز خارج نخواهد شد مگر اینکه درب آن را با یک دست نگهدارید و با درست دیگر شاخه را از پریز جدا نمایید.

ولتاژ در این محصول از 80 ولت تا 415 ولت است و دارای درجه حفاظت IP44 می‌باشد.