جعبه پلی کربنات

جدول محصول جعبه پلی کربنات

نام محصول
جنس
تعداد در کارتن
طول
عرض
ارتفاع
قیمت
پلاستیک
12
15
25
15
تماس بگیرید
پلاستیک
15
20
15
12
تماس بگیرید
پلاستیک
18
25
15
12
تماس بگیرید
پلاستیک
12
25
25
12
تماس بگیرید
پلاستیک
8
25
25
15
تماس بگیرید
پلاستیک
6
25
45
12
تماس بگیرید
پلاستیک
10
30
25
12
تماس بگیرید
پلاستیک
8
30
25
15
تماس بگیرید

تابلو پلی کربنات

آشنایی با پلی‌کربنات

محفظه‌های برقی غیر فلزی در موارد بسیاری قابلیت اطمینان و مقاومت خود را در شرایط سخت نشان داده‌اند. این محفظه‌ها در بسیاری از موارد کاملا با جعبه‌های فلزی رقابت می‌کنند و از برخی نظرها نیز از آن‌ها عملکرد بهتری دارند. در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

پلی‌کربنات چیست؟

پلی‌کربنات یک ترموپلاستیک با وزن سبک است که معمولا برای کاربردهای صنعتی و مهندسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پلی‌کربنات‌ها که یک پلاستیک مصنوعی محسوب می‌شوند، در جاهایی که عملکرد بالایی در برابر فشار لازم است مورد استفاده قرار می‌گیرند. پلی‌کربنات در سال 1953 کشف شد. در تحقیقاتی که بعد ها صورت گرفت، پلی‌کربنات جز مواد ایمن شناخته شد. یعنی در تماس با مواد غذایی، آن‌ها را آلوده نمی‌کنند.

همانطور که می‌دانید، ماده‌ی پلی‌کربنات جزو سخت‌ترین و مقاوم‌ترین مواد پلاستیکی است. پلی کربنات، جایگزینی مناسب برای شیشه و پلاستیک، در انواع استفاده‌‌های مختلف در ابعاد کوچک، مانند ساختمان و منازل، تا استفاده‌های صنعتی می‌باشند.

کاربردهای جعبه پلی‌کربنات

جعبه‌های پلی کربنات در صنایع تولیدی به دلیل سبکی و مقاومت بالا بسیار مشهور هستند، و در کاربردهایی مانند عینک ایمنی، تجهیزات روشنایی، وسایل پزشکی و موارد بسیار دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از دیگر کاربردهای این نوع پلاستیک محکم و مقاوم می‌توان به انواع وسایل محافظتی اشاره کرد. به طور مثال در تولید شیشه‌های ضد گلوله کاربرد فراوانی دارند. همچنین پلی کربنات‌‌ها با توجه به خصوصیاتی که دارند در گلخانه‌ها نیز استفاده می‌شوند.

علاوه بر موارد بالا، از پرکاربردترین استفاده‌های این محصول می‌توان به تابلو برق پلی کربنات اشاره کرد.

جعبه پلی کربنات

مزایای جعبه پلی‌کربنات

استفاده از این ماده مزایای زیادی دارد. در ادامه مهمترین این مزایا را بررسی می‌کنیم.

وزن سبک و دوام بالای پلی‌کربنات

جعبه‌های پلی‌کربنات الکتروکان، از پلاستیکی بسیار قوی ساخته شده‌اند. آن‌ها در برابر شوک بسیار مقاوم هستند و در برابر ضربه از دستگاه‌های شما محافت می‌کنند.

درجه تحمل دمایی بالا

همچنین این محصول مقاومت بسیار خوبی در برابر نوسانات دما و درجه حرارت گرم و سرد دارد. بنابراین می‌توانید از آن‌ها در طیف‌های دمایی گسترده‌ای استفاده کنید.

مقاومت در برابر تغییر رنگ و تغییر شکل

در بسیاری از مکان‌ها که امکان تغییر رنگ محصول وجود دارد، می‌توانید از این جعبه‌های پلی کربنات استفاده کنید. آن‌ها مقاومت بالایی در برابر تغییر رنگ دارند. همچنین همانطور که گفته شد در برابر بسیاری از فشارها مقاوم هستند و شکل جعبه پلی‌کربنات تغییر نمی‌کند.

جعبه پلی کربنات

مقاومت در برابر رطوبت

از دیگر مزایای جعبه پلی‌کربنات، می‌توان به مقاومت در برابر طوبت اشاره کرد. در برخی از مکان‌های کشور که رطوبت بالایی دارند و امکان استفاده از جعبه فلزی وجود ندارد، جعبه‌های پلی‌کربنات بسیار کاربرد دارند. زیرا آن‌ها در مقابل رطوبت مقاوم هستند.

مقاوم در برابر شعله

اگر در محیطی که قصد استفاده از جعبه‌ها را دارید امکان حرارت و شعله وجود دارد، حتما از جعبه پلی‌کربنات استفاده کنید. این جعبه‌ها در برابر شعله، حرارت و آتش مقاومت خوبی دارند.

پلی‌کربنات‌ها در انواع مختلفی، از جمله لوله‌های پلی‌کربنات، میله‌های پلی کربنات، ورق‌های محافظتی با مقاومت بسیار بالا (که در شیشه ضد گلوله استفاده می‌شوند) و ورق‌های پلی‌کربنات (که اغلب در گلخانه‌ها و تولید پنجره کاربرد دارند) وجود دارند.

جعبه پلی کربنات

قابلیت عبور نور

برخی از مدل‌های جعبه پلی‌کربنات، قابلیت عبور نور را دارند. این ویژگی در برخی از شرایط صنعتی، به شدت مورد نیاز است.

استحکام زیاد

جعبه‌های پلی‌کربنات، استحکام بسیار بالایی دارند. این جعبه‌ها، تحت شرایط ناملایمات جوی، آسیب نمی‌بینند و می‌توانند امنیت خود جعبه و محتویات آن را تامین کنند.

تنوع شکل

تقاضای گسترده‌ای که برای جعبه پلی‌کربنات از صنایع مختلف وجود دارد، باعث شده است تا شکل ظاهری این محصول هم تنوع زیادی داشته باشد. در بازار محصولات برقی می‌توانید جعبه پلی‌کربنات را در اندازه‌ها و شکل‌های ظاهری گوناگونی پیدا کنید. ابعاد پلی‌کربنات، تنوع زیادی دارد و می‌توانید در هر جایی، از آن‌ها استفاده کنید. 

خرید جعبه پلی‌کربنات

جعبه‌های پلی‌کربنات در ابعاد و اشکال مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شوند. پیش از خرید، بهتر است نیاز خود و استفاده‌ای که از این محصول خواهید کرد، مشخص کنید. سپس می‌توانید مدل مناسب خود را انتخاب کنید. پیش از خرید، و برای دریافت قیمت جعبه پلی‌کربنات، می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. الکتروکارن، سعی در ارائه‌ی بهترین پیشنهاد برای قیمت باکس پلی کربنات، به مشتریان خود دارد.


سایر محصولات :