مقالات

کم باکس لولادار دوربین مدار بسته چیست؟

کم باکس لولادار

نصب صحیح یک دوربین مدار بسته، در راندمان طولانی مدت کل سیستم نظارت تصویری شما تأثیر به سزایی دارد. این سیستم نظارت علاوه بر شرایط آب و هوایی که در فضای باز با آن مواجه است، مانند: باران، برف، شن و گرد و غبار، با تهدیداتی مانند قطع شدن سیم و خرابکاری‌های اینچنینی نیز روبرو می‌شود. به همین منظور، هنگام نصب دوربین‌های امنیتی، کم باکس لولادار نقش ویژه‌ و مهمی در پنهان کردن کابل‌ها یا حتی آداپتور برق ایفا می‌کند، تا شما از یک سیستم با نهایت عملکرد آن برخوردار باشید. برای شناخت بیشتر درخصوص کم باکس دوربین مدار بسته ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید.

 

کم باکس لولادار

کم باکس لولادار چیست؟

خیلی از مردم برای نصب دوربین‌های امنیتی در خارج از خانه‌‌هایشان؛ به عبارت ساده‌تر: برای نصب دوربین در فضای باز، به دنبال دوربینی می‌گردند که دارای رتبه IP67 باشد. در حالی که این استاندارد به شما تضمین می‌دهد که دوربین می‌تواند در برابر باران و نوسانات دما مقاومت کند، اما برای اطمینان از محافظت از اتصالات کابل دوربین شما کمک چندانی نمی‌دهد.

این زمان، دقیقا همان جایی است که جعبه اتصال دوربین‌های امنیتی یا همان کم باکس وارد عمل می‌شود. Camera Box یک ساختار پلاستیکی (PVC) دارد که در دو نوع “معمولی” و “لولادار” عرضه می‌‌شود. این جعبه نه تنها کابل‌های دوربین شما را در برابر عناصر طبیعی، بلکه از خرابکاری‌های احتمالی نیز محافظت می‌کند. نقشی مشابه تابلو برق پلاستیکی دارد که سیم‌ها و کابل‌های ورودی یک ساختمان را در برابرچنین خطراتی حفظ می‌کند.

 

مزایای استفاده از کم باکس

در حالی که برخی دوربین‌های مدار بسته دارای یک رابط ضد آب هستند. اما این بدان معنا نیست که آنها تماما ضد آب می‌باشند. رطوبت همچنان می‌تواند وارد دستگاه شود و اتصال اترنت را خراب کند و در نهایت عمر دوربین شما را کوتاه سازد. این امر به ویژه در مناطقی که بارندگی زیادی دارند و یا زمانی که اتصالات در معرض عناصر قرار می‌گیرند صادق است. از دیگر مزایای استفاده از کم باکس به شرح زیر است:

  • از قطع شدن کابل‌ها جلوگیری و از سیم‌کشی دوربین شما محافظت می‌کند.
  • مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد و از همین رو سرعت آتش سوزی را کند می‌سازد.
  • ضد آب است، از اتصال دهنده‌ها در برابر زنگ‌زدگی یا اکسیژن زدایی محافظت می‌کند.
  • موجب نظم در سیم‌های دوربین امنیتی می‌شود و روشی زیبا برای پنهان کردن کابل‌ها است.
  • یک راه آسان برای نصب دوربین امنیتی. نوع لولادار این جعبه، نگهداری و نصب دوربین را راحت‌تر و لذت بخش‌تر می‌کند.
  • در اندازه‌های مختلف موجود است و به همین دلیل می‌توان مناسب‌ترین‌شان را برای انواع مختلفی از دوربین‌های مدار بسته انتخاب کرد.

برای خرید بست عایقدار به بخش فروشگاهی ما مراجعه کنید.

باکس لولادار دوربین مداربسته

جمع‌بندی

کم باکس لولادار دوربین‌های مداربسته، با توجه به هزینه‌ بالای تعویض دوربین‌های آسیب دیده و یا خراب شده، همیشه ارزش سرمایه گذاری اندک را دارد. خرید یک جعبه اتصال برای هر یک از دوربین‌های امنیتی‌تان نه تنها اطمینان بیشتری برای حفظ سیستم نظارتی شما فراهم می‌سازد، بلکه از آسیب‌ها و نفوذ مجرمان (با غیرفعال کردن دوربین‌های شما) جلوگیری می‌کند.

طرح کم باکس ال از جدیدترین مدل‌های Camera Box می‌باشد که دارای مقاومت بالا و از بهترین‌های این جعبه است. بسیاری از تکنسین‌ها، نوع لولادار این مدل را برای نصب دوربین‌های امنیتی ترجیح می‌دهند. خرید این دستگاه یک سرمایه گذاری کوچک است که مزایای زیادی برای شما به ارمغان می‌آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *